Latest News

Як Створити Маскота Та Підвищити Впізнаваність Бренду: Повна Інструкція

Маскотом стали називати живу істоту, пов’язану з певною організацією. Свої «талісмани» з’являлись не лише у компаній, але й у громадських організацій, шкіл та університетів, спортивних команд. Якщо ви, наприклад, створюєте або продаєте косметичні засоби — будь це креми для гоління чи продукти для макіяжу — краще обійтись без маскотів. Річ у тім, що ваша аудиторія у процесі вибору хоче мати переконливі підтвердження, що продукція працює. Якщо це шампунь — клієнти хочуть бачити сяюче волосся як результат застосування. Що буде, якщо ви запропонуєте їм намальованого персонажа замість реальної моделі?

Ці варіанти промо коштують відносно недорого, проте підсилюють позиції бренду на ринку. Як правило, основною цільовою аудиторією продукції є діти, які стимулюють робити покупки своїх батьків. Талісман компанії уособлює та підкреслює цінності бренду. Це значно розширює можливості його використання. Розглянемо, як саме і де застосовують маскотів сучасні компанії. Наприклад, виробник засобів гігієни використовує маскота для створення ілюстрацій до кожної статті блогу.

Далее я перечислю наиболее популярные примеры маскотов в коммерческой сфере. Поширюйте іграшки, футболки, чашки та інший мерч з вашим талісманом. Зробіть його частиною повсякденного життя споживачів.

Как Понять, Нужен Ли Бренду Талисман

Маскот бренда

Хоча маскоти — універсальне рішення для брендингу, є ринкові ніші, у яких використання талісмана буде не дуже вдалим. Раніше маскоти могли бути повноцінною заміною логотипів брендів. Проте з роками частина компаній перейшла на використання лаконічних зображень для лого, а маскоти застосовує для додаткового підсилення впливу.

Приведу несколько примеров брендов с яркими персонажами. Знаходжу цікаве та ділюсь власним досвідом. Весь процесс разработки фирменного талисмана можно разделить на несколько простых этапов. Благодаря маскоту компания обретает душу и характер, становится ближе и понятнее людям. Персонаж помогает выделиться на фоне конкурентов.

  • Якщо ви відчуваєте, що маскот вам потрібен, спробуйте створити його.
  • Так, якщо зробити кожну подію унікальною та впізнаваною.
  • Далее я перечислю наиболее популярные примеры маскотов в коммерческой сфере.
  • Наприклад, виробник засобів гігієни використовує маскота для створення ілюстрацій до кожної статті блогу.

Много Вариантов Для Нативной Рекламы

Duracell, Cheetos, KFC, «Капітан Морган», «Живчик», «Фанні», «Розетка» — що об’єднує ці несхожі між собою бренди? Всі вони використовують маскоти — персонажі, які втілюють або підкреслюють цінності цих компаній. Розглянемо, навіщо сучасному бізнесу потрібні талісмани, як їх створюють і де застосовують. Слово маскот походить від французького «mascotte», що перекладається як «талісман». Ним французи позначали все, що може принести удачу. В англійську мову слово увійшло наприкінці XIX сторіччя, і вже мало інше значення.

Маскот бренда

Один з прикладів — «Макдональдс», який має впізнаваний фірмовий знак та маскота-клоуна. Тут також маскоти нестимуть ризик зниження рівня довіри до продукту. Пацієнти та споживачі шукають переконливі докази ефективності та безпеки ліків. Реальні дослідження, статистичні дані та відгуки від користувачів маскот це будуть набагато кращими за будь-якого симпатичний талісман.

Маскот бренда

Це, зокрема, юридичні фірми, фінансові установи, консалтингові організації. Вони потребують зміцнення статусу через солідність та надійність. Хороша ідея — інтегрувати персонаж-талісман у брендинг продукції. Це творче рішення може забезпечити більшу конверсію у порівнянні з традиційними методами просування. Сьогодні недостатньо просто створити якісний блог.

Важливу роль грають інтерфейс, дизайн, а такоє унікальні елементи. Розвивайте характер маскота, створюйте для нього історії та пригоди. Залучайте аудиторію до взаємодії з маскотом через конкурси, опитування та інші інтерактивні активності. Використовуйте маскота у контенті для корпоративних профілів або створіть для нього окрему сторінку. Створюйте цікавий рекламний або розважальний відеоконтент з персонажем.

Треба, щоб він виконував свої функції і допомагав просувати бренд. Проте варто зауважити, що не існує правил без виключень. Якщо ви відчуваєте, що маскот вам потрібен, спробуйте створити його. Зокрема, виробник солодощів занурив своїх маскотів у світ кількох комп’ютерних ігор, залучаючи як дитячу, так і дорослу аудиторію. Поэтому для проекта мы разработали более подходящего персонажа — домового.

Так, якщо зробити кожну подію унікальною та впізнаваною. Доповніть ці матеріали зображенням маскота, і зможете забезпечити унікальність та помітність. Друкована продукція традиційно підсилює брендування, тож логічно зображати талісман компанії на візитівках, банерах, флаєрах та інших матеріалах. Попри тотальну цифровізацію вони ще зберігають свою актуальність, головне — знайти правильні канали. Для серйозних компаній, які хочуть підкреслити свій професійний підхід, маскоти недоречні.

Make a Comment

Your email address will not be published. Required field are marked*

Categories

Tag Cloud

Categories

Tags